loading

شرکت همیاردشت آبرون، با شعار حمایت از کشاورزی پایدار در طول سالهای طولانی فعالیت خود سعی نموده با تامین به روزترین و با کیفیت ترین نهاده های کشاورزی از سراسر جهان، بهترین پاسخ ها را برای نیاز کشاورزان عزیز ایرانی ارائه نماید. ما از غرب تا شرق این کره خاکی در جستجوی نهاده هایی هستیم که بر پایه علم کشاورزی مدرن، ارتقا اقتصاد کشاورزان و امنیت غذایی میهنمان را میسر گرداند. یافتن نهاده ای که بتواند با حداقل آسیب به منابع طبیعی، حداکثر بهره وری را ارائه کند، مهمترین رسالت آبرون بوده و مفتخریم که در راستای تحقق این هدف توانسته ایم با تعدادی از پیشرو ترین برندهای بین المللی و داخلی همکاری مستمر و پایدار ایجاد نماییم. باتوجه به تنوع اقلیمی و کشت های متنوع در کشور پهناورمان ایران، بی شک داشتن سبدی کامل از محصولات کارآمد رکن اصلی تامین نهاده های کشاورزی است و آبرون ناظر به این نکته سعی نموده، مجموعه ای از کودهای ارگانیک و شیمیایی با قابلیت های متفاوت گردآوری نماید که به معرفی، تبیین کاربرد و نحوه استفاده آن ها خواهیم پرداخت.

شرکت کیمیتک، واقع در آلمریا اسپانیا، یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان کود در اروپاست که در حدود دو دهه فعالیت خود توانسته، حوزه فعالیتش را به بیش از ۹۰ کشور در دنیا گسترش دهد. این پیشرفت سریع و بزرگ تنها به دلیل سیستم تولید و فروش مدرن این شرکت نیست، بلکه با اتکا به نیازسنجی های دقیقی است که تیم تحقیق و توسعه کیمیتک، از کشاورزی در سراسر مناطق دنیا دارد. این شرکت با داشتن یکی از بزرگترین مراکز تحقیق و توسعه کشاورزی در دنیا می کوشد، تا با تولید کودهای ارگانیکی که بتوانند عملکرد و کارآمدی مشابهی با کودهای شیمیایی ارائه  دهند، گام مثبتی در جهت حفاظت از زمین، تولید غذای سالم و امنیت غذایی برای انسان بردارد.

شرکت لبین، یکی از اولین برندهای اسپانیایی در حوزه تغذیه گیاه است، که توانسته با ارائه محصولات خاص و گسترده خود، بیش از ۷۰ سال در بالاترین سطح میان تولیدکنندگان کود در این کشور قرار گیرد. پایبندی لبین به اصل نوآوری، این شرکت را در حوزه های نظری و عملی بسیار پیشگام نموده است، مانند تولید کودهای معدنی، محصولات ارگانیک، راه‌حل‌های کشاورزی پایدار و غیره. رسالتی که این شرکت به دنبال آن است، امکان دستیابی به کشاورزی مدرن تر، سودآورتر و سالم تر با حداکثر احترام به محیط زیست، می باشد.

همیار دشت آبرون 02188616460