فروشگاه آنلاین کود
ساعات کاری:
شنبه - چهارشنبه: ۸ - ۱۶
پنج شنبه: 8-12
ما را پیدا کنید:
تهران، میدان شیخ بهایی، خیابان سئول، شماره 31
اصفهان، خ امام خمینی، خ شهدای لمجیر، تقاطع اول، یاس 14، طبقه اول
محصولات

فروشگاه کود ، کود کشاورزی ، کود شیمیایی ، کود مرغی ، کود آهن ، کود پتاس ، کود NPK

جستجو محصولات
نام کالا :
پیگیری سفارش
شماره سفارش
سبد خرید
تعداد :0
مبلغ خرید :0 ریال

بیوآلجاکس

بیوآلجاکس

بیوآلجاکسBIOALGAX

بیوآلجاکس از عصاره جلبک دریایی آسکوفیلیوم نودوسوم ساخته شده است. بیوآلجاکس یک منبع فعال از سایتوکنین، اکسین و جیبرلین است که باعث تقویت و استقامت گیاه در برابر استرس، بهبود سهم عناصر ماکرو ومیکرو، بهبود  استقامت سیستماتیک گیاهان و همچنین افزایش تاثیر آفت کش ها  خواهد شد. این محصول همچنین حاوی اسید فولویک است که کمک می کند تا جذب عناصر از جلبک دریایی آسان تر گردد. قابل استفاده به صورت محلولپاشی وآبیاری قطره ای می باشد . به عنوان محرک رشد و رفع سطوح نامطلوب گیاهان در شرایط استرس کاربرد دارد. بیوآلجاکس قابل استفاده بر روی همه گیاهان مخصوصاً سبزیجات، درختان میوه، انگور، زیتون، لیموترش، توت فرنگی، گیاهان تزئینی و چمن می باشد، این محصول قابلیت استفاده به صورت محلولپاشی بر روی بستر قبل از کشت را دارد. بیوآلجاکس باعث افزایش تأثیر سموم و در نتیجه کاهش دز مصرفی سموم به خصوص ترکیبات گوگردی می شود.

آنالیزTotal Nitrogen 2.5% + K2O 3% + Seaweed Extract 25% + Fulvic acids 10.5% + Organic Matter 15%
مزایامحرک رشد گیاه در شرایط استرس، افزایش تقسیم سلولی، کاربرد ویژه در کنترل استرس های محصولات زمستانه، افزایش اندازه و سایز میوه، بهبود عملکرد و کاهش میزان مصرف سموم، PH:8-10، اختلاط با کود رینو توصیه می شود
قابلیت اختلاطبا ترکیبات مسی، فستیل آلومینیوم و قلیایی سنگین قابلیت اختلاط ندارد. توصیه می شود قبل از هرگونه اختلاط تست سازگاری انجام گیرد.قبل از استفاده ازترکیب در مقیاس کوچک تست انجام شود.