فروشگاه آنلاین کود
ساعات کاری:
شنبه - چهارشنبه: ۸ - ۱۶
پنج شنبه: 8-12
ما را پیدا کنید:
تهران، میدان شیخ بهایی، خیابان سئول، شماره 31
اصفهان، خ امام خمینی، خ شهدای لمجیر، تقاطع اول، یاس 14، طبقه اول
محصولات

فروشگاه کود ، کود کشاورزی ، کود شیمیایی ، کود مرغی ، کود آهن ، کود پتاس ، کود NPK

جستجو محصولات
نام کالا :
پیگیری سفارش
شماره سفارش
سبد خرید
تعداد :0
مبلغ خرید :0 ریال

کود پتاس سوپر هیومیکو 85

کود پتاس سوپر هیومیکو

کود پتاس - کود سوپر هیومیکو SUPER HUMICO 85

هیومیک پودر سوپر هیومیکو شامل هیومیک و فولویک استخراج شده از منبع لئوناردیت می باشد که به عنوان یک محرک قدرتمند باعث افزایش رشد گیاه خواهد شد. پتاسیم هیومات باعث بهبود ساختار خاک شده و به آزاد سازی عناصر بلوکه شده در خاک و کلاته کردن آنها کمک می کند که این کار باعث افزایش جذب عناصر خواهد شد.

کارشناسان از ويژگيهاي اين کود تحریک رشد گياه و تنش زدايي را برشمرده اند،  با وجود برخي عناصر غذايي مهم و اصلاح خصوصيات شیمیایی و فيزيکي خاک، جذب موثر و بسیار سریع عناصر غذايي را نتیجه خواهد داد. پژوهشگر مناطق خشک و بياباني تحريک رشد ريشه،کاهش انباشت راديکالهاي تنش زا مانند سوپراکسيدها،افزايش عملکرد و افزایش جذب مواد مغذی مورد نياز،بهبود ساخت آنتي اکسيدانهای تنش زدا در گیاهان،افزايش تحمل گياه در برابر تنش های زيستي و غيره ،رفع کمبود برخي مواد مغذی کم مصرف و پرمصرف در گياه،افزايش کيفيت محصولات کشاورزي و  در نتیجه بهبود سلامت انسان را ازجمله ويژگی های اين کود برشمرد.

آنالیزHumic acid 70% + Fulvic acid 15% + K2O 12%
مزایابهبود ساختمان خاک،افزایش حاصلخیزی و باروری خاک،افزایش ظرفیت نگهداری آب در خاک،افزایش رشد ریشه،کاهش تنش های محیطی ،افزایش درصد جوانه زنی،بهبود جذب عناصر غذایی،
قابلیت اختلاطقبل از هرگونه اختلاط تست سازگاری انجام گیرد. قبل از استفاده ازترکیب در مقیاس کوچک تست انجام شود.تمام قسمت های سمپاش  چندین بار قبل و بعد از استفاده از این محصول با آب شستشو شود.